Destek
Asistanı
Asistan

Hakkımızda

1964 Ankara doğumlu, ilkokul eğitimini Ankara Çukurambar Arjantin İlkokulu, ortaokul eğitimini, Balgat Ortaokulunda 1978 yılında tamamlamıştır. Lise eğitimini Ankara Motor Teknik Lisesinde 1982 yılında okul birincisi olarak tamamlamıştır. Aynı yıl Hacettepe Diş Hekimliği Fakültesini kazanmıştır. 1988 Yılında Yüksek Lisans eğitimini tamamladıktan sonra Nevşehir Devlet Hastanesinde görevine başlamıştır.

20 Kasım 1988'den 21 Kasım 2004 tarihine kadar Nevşehir Devlet Hastanesi Diş Polikliniğinde çalışmış, 22 Kasım 2004 tarihinde Nevşehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezine Kurucu Baş Hekim olarak atanmıştır. 31 Aralık 2014 tarihinde Baş Hekimlik görevi sona ermiştir. 8 Aralık 2016 tarihinde Nevşehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinden Diş Hekimi olarak emekli olmuştur. 02 Ocak 2017 Yılında Dent Kapadokya Kliniği'ni açmıştır.

02 Ocak 2017 Tarihi İtibariyle Hizmete Başladığımız Kliniğimiz Nevşehir’in Hareketli Caddelerinden Birisi Olan Zübeyde Hanım Caddesi Üzerinde 160. Sokak Girişinde Yer Almaktadır.

Alanında olan uzmanlığını daha ileriye götürmek ve geniş bir perspektif sahibi olabilmek amacıyla 2018 yılında Sağlık Kurumları İşletmesi bölümünü okumaya başlamıştır. 2020 yılı itibarıyla başka bir bölüm olan işletme alanında da eş zamanlı lisans eğitimine başlamış ve başarı ile bölümleri bitirmiştir.

Evli ve iki çocuk babasıdır. İyi derecede İngilizce bilmektedir. Alternatif Tıp alanlarına ilgi duymakta olup bu konularda çeşitli sertifikalara sahiptir.

41 Senedir Nevşehir’e Hizmet Etmekte Olan Hekimlerimiz, Halkımıza Daha Kaliteli Ve Nezih Bir Ortamda Hizmete Devam Etmeyi Hedeflemiştir.

Nevşehire Yeni Bir Çehre, Senelerin Deneyimi Ve Gülümseyen-Gülümseten Hizmet Anlayışı İle Yola Çıkılmıştır.

Diş Hekimi
Vural ÖZÇELİK

Bilgi Güvenliği Politikamız Kalite ve Çevre Politikamız

Geçmişte edindiğimiz tecrübeler, bugün prensiplerimiz oldu.

MİSYONUMUZ

Saygı, Sevgi Ve Hoşgörü Çerçevesi İçerisinde, Kaliteli Sağlık Hizmeti İle Hasta Memnuniyeti Odaklı; Meslek Ahlakının Gerektirdiği Bütün Hassasiyetleri Göstermektir. Bu Doğrultuda Yola Çıkarak Hastalarımızın Bize Vermiş Oldukları İtibar Referansımız Ve Kalitemizin Sembolüdür.

VİZYONUMUZ

Kaliteden Ödün Vermemek; Hem Hizmette, Hem Kullanılan Materyalde En İyisini Hedeflemek Yeniliklere, Farklı Bilgi Ve Görüşlere, Teknolojiye Ayak Uydurmak Doğru Ve Dürüst Çizgiyi Korumak; Şeffaf Hizmet Ve Tedaviler Konusunda Hastanın Bilgilendirilmesini Sağlamak Saygı, Sevgi Alt Yapısıyla Hoşgörülü Yaklaşımı Korumak Her Zaman İlgili Ve Güleryüzlü Hizmete Devam Etmek

Yukarı