Destek
Asistanı
Asistan

Online Diyet

Online Diyet - Diş Hekimi Vural Özçelik

Online Diyet Nedir?

Farzedelim ki Kocaeli bölgesi dışında ikamet ediyorsunuz ve oldukça yoğun bir yaşam temponuz var ya da Kocaeli bölgesindesiniz ancak çalışma saatleriniz çok düzensiz. Bu sebeple herhangi bir diyetisyenden destek alamıyorsunuz. Bildiğiniz üzere artık teknoloji ile o kadar içiçeyiz ki, her an her yerde telefonlarımız var ve ulaşmak istediğimiz herşey parmaklarımızın ucunda. Diyetisyene gidecek vaktim yok diye sağlıklı beslenmeyi, fit bir görünüme sahip olmayı ve en önemlisi kendimizi iyi hissetmeyi hep erteliyoruz.

Bu noktada online diyet, siz danışanlarım için sizin yaşam tarzınıza uygun olarak hazırlayacağım takipli beslenme programı ile tüm bunların önüne geçip diyetisyeninize her an ulaşabilmenizi sağlıyor.

Online Diyetin Avantajları Nelerdir?

Online olarak takipli diyetin avantajı rutin yaşam standartlarınızda meydana gelebilecek en ufak bir değişikliği whatsapp uygulaması veya email aracılığı ile diyetisyeninize ulaşarak beslenme tavsiyelerini anlık olarak edinebilmektir.

Günlük koşuşturmaca içerisinde neler yaşıyoruz;

Rutin bir gününüzdesiniz, iş yerinizde çıkan öğle yemeği hoşunuza gitmedi dışarıda yemek yiyeceksiniz ya da akşam yemeğini size özel hazırladığım program doğrultusunda dışarıda yemek istediniz.

Rutin bir günden farklı olarak plansız bir davete katılacaksınız veya bir güne dahil olacaksınız ya da şehir dışında bir toplantınız ya da kısa süreli bir seyahat planınız var.

Beslenme programınız, tarifi ve uygulaması uğraştırıcı menüler içermez. Diyet için ayrıca zaman harcamak zorunda kalmazsınız, zamanınız size kalır.

Bahsettiğim gibi koşullarınızın anlık olarak değişmesi durumunda sizin diyetinizi ya da beslenme şeklinizi bozmak zorunda kalmayıp online diyetisyeninize durumunuzu bildirip size yardımcı olmasını isteyebilirsiniz. Çünkü siz, diyet/beslenme düzeni sürecinde asla yalnız olmamalısınız.

Online diyet sürecinde İzmit’te yaşayan diyetisyeninize dünyanın her yerinden anlık olarak ulaşabilecek, sormak istediklerinizi ve merak ettiklerinizi öğrenebileceksiniz. Böylece diyetisyeniniz sizi gün içerisinde kontrol edip motivasyonunuzu sağlayabilecektir. Böylece siz de diyetiniz sürecinde yalnız olmadığınızı hissedebileceksiniz.

Herşeyi telefon veya tabletlerimiz ile yapabildiğimiz bu dünyada online diyet yapmamanız için hiçbir neden yok!

Online Diyete Nasıl Başlarız?

Dyt. Merve TUNA ile online takipli diyet programına kayıt olup ödemenizi gerçekleştirdikten sonra;

Online danışan tanışma formu doldurulur.

Son 6 ay içerisinde yaptırmış olduğunuz kan tahlilleri email ya da whatsapp yoluyla gönderilir. Sabah aç karnına çektiğiniz tartı fotoğrafınız Merve Tuna’ya whatsapp ya da email yoluyla gönderilir.

Merve Tuna sizinle 3 iş günü içerisinde iletişime geçecektir.

Sizin yaşam koşullarınıza göre hazırlanmış beslenme programı 2 haftada bir yenilenir.

Diyet programınız boyunca günlük tüketilen yiyeceklerin listesi Merve Tuna ile paylaşılır.

Size özel beslenme programınız paylaşıldıktan sonra günlük takip ile diyetisyeninizle sürekli iletişimde olacaksınız.

1 aylık programınız, Online Diyet’e başladıktan itibaren toplamda 4 haftayı kapsar.

Diyet programına devam etmeniz durumunda 4. Hafta içerisinde bir sonraki ay için olan ödemenizi gerçekleştirip 2. Ay programına devam edebilirsiniz.

Online Danışan Tanışma Formu

Lütfen adınızı girin.
Kadınlara Özel
Gebe ve Emziren Kadınlara Özel
Yukarı